Ґершон і його чудовисько

Автор: Єрик А. Кіммел
Художник: Джон Дж. Мут
0 (13)
Книга 01вересня
Вік 6-8 років
Язык: украинский
Ґершон звик жити, не замислюючись, добре він чинить чи погано. Йому до всіх було байдуже, крім самого себе. Як собака струшує шерсть, коли линяє, Ґершон струшував з себе помилки й нерозсудливі вчинки. Щоп'ятниці він брався за мітлу й змітав їх до льоху. А раз на рік, у Рош га-Шана, Ґершон набивав ними величезний мішок, тяг його до моря і скидав у воду. Втім, позбутися власних помилок не так вже й легко. За все доводиться платити - і незабаром Ґершон у цьому переконається.

Дополнительные материалы

Правдивий цимес
Чи чули ви такий вислів — «правдивий цимес»? Так кажуть про щось дуже-дуже смачне, на кшталт «ммм, смакота!», «пальчики оближеш» або «чудовий смак!». Звичайно ж, цей вислів єврейський, як і страва під назвою «цимес». Що таке цимес, який він на смак і як його готувати?
Рука ТА й ІНША
Історія Еріка Кіммеля призначена для читання напередодні Рош га-Шана — і це не просто захоплива казка. І навіть не повчальна притча з очевидною мораллю. Ця історія розповідає дітям про найскладніше, мабуть, що тільки можна уявити, — про те, як наводити лад у власній душі.
Сіманім товім — добрі знаки
Книжка Еріка Кіммеля наповнена очікуванням. Радісним очікуванням дива, тяглістю відкладених зобов'язань, тривогою від неминучої розплати, світлою надією на майбутнє. Так, це книжка для читання на свято Рош га-Шана — і в кожного з нас новорічний час пов'язаний зі сподіваннями.
comments powered by HyperComments