Найменша гора

Автор: Барб Рoзенсток
Художник: Мелані Холл
0 (17)
Книга 01травня
Вік 4-5 років
Язык: украинский
Теги: шавуот
Одного разу Бог захотів дати людям справедливі закони, завдяки яким вони зможуть припинити нескінченну ворожнечу і досягти миру й згоди. Люди завжди звертаються по справедливість до небес, тому Бог вирішив говорити з людьми на горі.
Та яку гору обрати для цього? Найвищу? А може, найгарнішу? Ту, що ближча до моря, чи ту, на якій у майбутньому буде збудований Храм? А ви як гадаєте?

Дополнительные материалы

Квест-подорож горами Ізраїлю
Книгу «Найменша гора» ми читаємо в період між Песахом і Шавуотом. Від одного свята до іншого має минути 49 днів. На 50-й день Всевишній вручив єврейському народу найцінніший подарунок: святу Тору. Щоб отримати такий дар, євреї багато працювали над собою і зобов'язалися виконувати заповіді Всевишнього. З того давнього часу і дотепер ми проживаємо сорок дев'ять днів, намагаючись стати кращими, мудрішими і добрішими Сьогодні ми пропонуємо вам сімейну гру-квест. У ній Гори Ізраїлю, які так хвалилися і пишалися собою, зрозуміли, що хвастощі - не найкраща якість. Тепер вони розповідають про те, чим вони можуть бути корисними людям.