Книжки

Вік 2-3 роки
Перші єврейські книжки для сімейного читання.
Вік 4-5 років
Єврейські казки та історії для дошкільнят.
Вік 6-8 років
Книги для старших дошкільнят і молодших школярів.
Дитячі книжки серії «Піжамна бібліотечка» - головна цінність нашої програми. Їх  ретельно відбирали експерти, щоб сподобатися найвимогливішим читачам - єврейським дітям, їхнім мамам і татам.
 
Наші казки і історії написані гарною мовою і чудово проілюстровані. Частина книжок присвячена єврейським святам, інша - так чи інакше пов'язана з єврейськими темами і сюжетами. Без зайвого дидактизму вони розкажуть дітям про найважливіше і найцікавіше у єврейській культурі та традиціях, а додаткові матеріали на клапанах обкладинок і на сайті допоможуть батькам зорієнтуватися в єврейському контексті книжки. Нам здається, що саме такої літератури бракує на книжкових полицях в єврейських сім'ях.
 
Більшість книжок «Піжамної бібліотечки», які написали зарубіжні автори, стали бестселерами в США та Ізраїлі й були відзначені престижними преміями і нагородами. Книжки російськомовних авторів, серед яких такі класики дитячої літератури, як Андрій Усачов і Сергій Сєдов, пройшли перевірку часом і на численні прохання читачів перевидаються через роки.
 
Книжки «Піжамної бібліотечки» найближчим часом не надійдуть до вільного продажу, а будуть доступні виключно учасникам програми.
 
«Піжамна бібліотечка» активно збагачується новими назвами. Ми відкриті для пропозицій про співпрацю з боку видавців і авторів. Експертна рада програми, до якої входять відомі російські письменники і перекладачі, фахівці з дитячої та єврейської літератури, готова розглянути як невидані рукописи, так і пропозиції щодо перевидання єврейських дитячих книжок.